SBIR-certificaat voor Groen Fosfaat

Publicatiedatum: 04-12-2015

Op 3 december 2015 heeft Inge van Schie, projectaccountmanager, het project Groen Fosfaat gepresenteerd bij de netwerkbijeenkomst van RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Bij deze bijeenkomst waren mensen van het ministerie van Economische Zaken, teamleden van topsector Agro & Food en vooraanstaande kopstukken van LTO aanwezig.

Namens DLV Advies waren naast Inge ook Angela van der Sanden en Giske Warringa present.
Het project Groen Fosfaat werkt aan het ontwikkelen, testen en evalueren van een prototype mestkorrel gemaakt van dierlijke mest. Angela heeft tijdens de bijeenkomst het officiële SBIR (Small Business Innovation Research program) certificaat in ontvangst genomen uit handen van het ministerie. Het certificaat wordt uitgereikt aan een selectie ontwerpen die werden ingediend voor het Small Business Innovation and Research (SBIR) programma voor Verduurzamen voedselproductie. 

Lees hier meer over de inhoud van dit project en andere bemestingsprojecten. 

Neem voor meer informatie over dit project contact op met Angela van der Sanden. Deze SBIR-opdracht wordt mogelijk gemaakt door het ministerie van Economisch Zaken. 

Kijk nu terug: succesvol webinar ‘Grip op uw energierekening’
Succesvolle bijeenkomsten: inzichten over bemesting 2025 en het gebruik van mineralen en spoorelementen
Holsteinfokkers Piet en Anje Grin schakelen noodgedwongen om naar akkerbouw ‘DLV-adviseur is onze rots in de branding’
Bemest op z'n Best in teken van verliezen derogatie
Efficiënt jongveebeheer: kosten besparen zonder risico’s
Gratis webinar 17 maart: grip op uw energierekening!
Podcast: Snel starten met bemesten
Live demo met workshops van Bemest op z’n Best
Voorpublicatie SDE++ 2025: stimulans voor mesthubs