Vaker subsidie asbest Friesland

Publicatiedatum: 18-11-2016

Friese eigenaren van asbestdaken kunnen nu meerdere keren een aanvraag indienen voor de regeling ‘asbest eraf, zonnepanelen erop’. Eerst was dat slechts één keer mogelijk.

Vervanging in fasen

Door de aanpassing van de regeling kunnen boeren en andere eigenaren van asbestdaken het vervangen van het dak in fasen uitvoeren. Het is de invulling van een motie van Provinciale Staten.

De paragraaf Asbest eraf, zonnepanelen erop van de Subsidieregeling economie, recreatie en toerisme Fryslân heeft als doel het stimuleren van het verwijderen van asbestdaken in combinatie met het plaatsen van zonnepanelen. Subsidie kan verstrekt worden voor een project waarin een of meerdere asbestdaken worden verwijderd en afgevoerd, in combinatie met het plaatsen van zonnepanelen.

DLV Advies heeft al vele subsidies aangevraagd en rendementsberekeningen gemaakt in heel Nederland. Heeft u vragen over toepassingsmogelijkheden en economisch rendement van zonnepanelen? Neem dan contact op met Ton van Esch, Joan van den Heuvel of Gerben de Vries.  

Gaat u asbest saneren? Naast de subsidieregeling ‘Asbest eraf, Zonnepanelen erop’ kunnen fiscale regelingen MIA/Vamil en EIA voor u interessant zijn. Voor meer informatie over asbestsanering zie ook het dossier Asbest / Zonnepanelen.

Holsteinfokkers Piet en Anje Grin schakelen noodgedwongen om naar akkerbouw ‘DLV-adviseur is onze rots in de branding’
Bemest op z'n Best in teken van verliezen derogatie
Efficiënt jongveebeheer: kosten besparen zonder risico’s
Gratis webinar 17 maart: grip op uw energierekening!
Podcast: Snel starten met bemesten
Live demo met workshops van Bemest op z’n Best
Voorpublicatie SDE++ 2025: stimulans voor mesthubs
Veranderingen GLB 2025
Definitieve openstelling Vestigingssteun 2025